CHILLOUT – klub muzyczny istniejący od 2007 roku, niepowtarzalna stylistyka, wykończenie wnętrza oraz klimat stworzony w klubie pozwoliły w krótkim czasie zdobyć renomę oraz popularność.

W 2012 roku Chillout przeszedł metamorfozę serwując Klubowiczom całkowicie NOWĄ JAKOŚĆ. Odświeżony design, nowe oświetlenie oraz nagłośnienie powalą na kolana niejednego entuzjastę weekendowych imprez.

Obsługa na najwyższym poziomie, dobrze wyposażony bar oraz kręgielnia, zapewniająca rozrywkę dla każdego, to nasze największe atuty.

Zapraszamy w piątki i soboty od godziny 21:00 na imprezy w rytmach latino, dance oraz house. Nasi rezydenci zapewniają najlepszą zabawę w mieście.

 

REGULAMIN KLUBU CHILLOUT

1) O wejściu uczestnika do Klubu decyduje Manager, Selekcjoner lub Ochrona lokalu. W przypadku odmowy wstępu, obsługa nie ma obowiązku tłumaczenia swojej decyzji.
2) Rezerwacje stolików są płatne z możliwością wykorzystania całej kwoty na barze. Opłata za rezerwację nie jest opłatą za wstęp do Klubu.
3) Osoba, która uiściła opłatę za wstęp ma obowiązek noszenia opaski na ręce, wydawanej zamiast biletu wstępu. W przypadku zerwania opaski ponowne wejście do klubu możliwe będzie po zakupie nowego biletu. Goście zameldowani w Hotelu okazują się opaską w specjalnym kolorze, wydaną przez recepcjonistę.
4) Odzież wierzchnią należy obowiązkowo pozostawić w szatni.
5) Szatnia jest płatna 1zł, za zgubienie numerka pobierana jest opłata 20 zł.
6) Do lokalu nie wpuszczamy osób:
- poniżej 21 roku życia – prosimy zawsze mieć przy sobie dokumenty, Ochrona i Obsługa Klubu ma prawo poprosić o ich okazanie w każdej chwili;
- agresywnych, nietrzeźwych lub pod wpływem środków odurzających,
- nieprzestrzegających Dress Code, który dotyczy bezwzględnego zakazu wchodzenia do lokalu Klubowiczów ubranych w:
• Czapki zimowe,
• Czapki z daszkiem,
• Dresy ,
• Bluzy z kapturem,
• Szerokie spodnie,
• Koszulki na ramiączkach,
• Krótkie spodenki,
• Obuwie stricte sportowe,
• Klapki, japonki,
• Odzież wierzchnią.
7) Obowiązuje zakaz wnoszenia:
- napojów i jedzenia bez wcześniejszych pisemnych ustaleń z organizatorami,
- przedmiotów niebezpiecznych, w szczególności broni, materiałów wybuchowych oraz jakichkolwiek przedmiotów zagrażających bezpieczeństwu uczestników imprezy;
- środków odurzających.
8) Ochrona ma prawo do kontroli torebek przy wejściu i w każdej chwili trwania imprezy.
9) Osoby zachowujące się agresywnie lub w sposób obraźliwy wobec kogokolwiek z uczestników imprezy lub Obsługi, będą wypraszane z Klubu bez prawa ponownego wejścia.
10) Osoba dokonująca zniszczeń w Klubie jest zobowiązana do naprawienia lub pokrycia finansowego wyrządzonych szkód.
11) Ochrona i selekcjoner ma prawo nie wyrazić zgody na chwilowe opuszczenie Klubu Chillout przez każdą osobę posiadającą bilet.
12) Obowiązuje zakaz wynoszenia z Klubu szkła i innych rzeczy będących własnością Klubu.
13) Właściciel Klubu i Obsługa nie ponosi odpowiedzialności za przedmioty pozostawione przez uczestników imprezy w szatni i w Klubie.
14) Gość Klubu wyraża zgodę na wykonywanie i rozpowszechnianie zdjęć fotograficznych z jego udziałem.
15) Obowiązuje bezwzględny zakaz palenia na obszarze lokalu. Palić można jedynie w wyznaczonym do tego celu pomieszczeniu.